...

Biuro projektowo-budowlane

Projekt i adaptacja

Zapraszam Cię do współpracy ze mną, konstruktorką z pasją i sercem do tworzenia niepowtarzalnych i funkcjonalnych obiektów. Zaprojektuję dla Ciebie obiekt, który będzie zgodny z Twoimi potrzebami, marzeniami i stylem życia. Prowadzę inwestycje od A do Z, od pomysłu po realizację. Zajmę się opracowaniem koncepcji, uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień i pozwoleń, a także przekazaniem dokumentacji technicznej na budowę. Zapewniam Ci profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość usług. Jeśli masz już wybrany projekt gotowy, to z chęcią zaadoptuję go do Twoich potrzeb i oczekiwań. Doradzę Ci, jak najlepiej zaplanować i wykorzystać przestrzeń, jak dobrać materiały i rozwiązania, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

Nadzory budowlane

Zadbam o to, aby Twoja inwestycja była pod fachowym nadzorem na każdym etapie budowy. Powierzając mi funkcje Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru Inwestorskiego lub nadzór autorski będę działać dbała o to, aby obiekt był realizowany z najwyższą starannością, jakością i terminowością, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Gwarantuję Ci, że obiekt będzie piękny, funkcjonalny i bezpieczny.

Doradztwo techniczne

Skorzystaj z mojej bogatej wiedzy i doświadczenia w budownictwie, aby zrealizować swoją inwestycję w sposób efektywny i ekonomiczny. Od analizy projektu, po odbiór budynku, będę Ci towarzyszyć i doradzać. Nie bój się, zrobimy to razem!

Przeglądy i ekspertyzy

Zapewniam kompleksową obsługę techniczną Twojego obiektu, realizując wymagane przepisami przeglądy okresowe stanu technicznego. Wykonuję niezbędne ekspertyzy techniczne, aby zaproponować działania naprawcze i modernizacyjne, mające na celu utrzymanie Twojego obiektu w jak najlepszym stanie.

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Zapewniamy wsparcie Inwestorowi na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Począwszy od wypełnienia wniosku  dotyczącego ustalenia warunków zabudowy aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Opracowujemy wnioski niezbędne do uzyskania wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych, tworzymy kompleksową dokumentację projektową i kosztorysową, sprawujemy nadzór nad całym procesem budowlanym.

Ponadto oferujemy usługę Inwestora Zastępczego, który skutecznie reprezentuje interesy Inwestora.

Nasze doświadczenie pozwala nam również na udzielanie fachowego doradztwa technicznego na każdym etapie realizacji inwestycji. 

Jeśli szukasz profesjonalnego biura projektowo budowlanego, które spełni Twoje marzenia o idealnym domu lub obiekcie, zapraszam do kontaktu ze mną. Jestem osobą kompetentną w tym, co robię i chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i pomysłami.

Nie zwlekaj! Zadzwoń lub napisz do mnie już dziś!