...

Projektowanie wnętrz

Jako zespół profesjonalistów oferujemy Ci kompleksową usługę projektowania wnętrz, która składa się z następujących etapów:
– 02

Inwentaryzacja

Na tym etapie dokonuję dokładnego pomiaru pomieszczeń, okien, drzwi, przyłączy i innych elementów istotnych dla projektu. Możesz wybrać spośród dwóch opcji: projekt on-line, w którym sam inwentaryzujesz pomieszczenia według moich wytycznych, lub projekt stacjonarny, w którym przyjeżdżam na budowę i sama wykonuję pomiary. Otrzymujesz ode mnie rzuty 2D z wymiarowaniem i opisem.
– 04

Projekt koncepcyjny

Na tym etapie tworzę koncepcję wnętrza w formie 3D. Pokazuję Ci proste widoki, na których możesz zobaczyć układ i kolorystykę wnętrza. Następnie przedstawiam Ci propozycje materiałów i elementów wyposażenia, takich jak podłogi, ściany, oświetlenie, tekstylia, dekoracje itp. 

– 06

Projekt wykonawczy

Na tym etapie przygotowuję pełną dokumentację techniczną dla wykonawców i specjalistów różnych branży. Obejmuje ona m.in. rysunki detali, wymiarowane rzuty charakterystycznych ścian, rysunki techniczne mebli na wymiar, rzuty sufitów z wymiarowaniem punktów świetlnych. Dokumentacja techniczna projektu wykonawczego uwzględnia również wszelkie obliczenia materiałów wyposażenia i wykończenia wnętrz. Dzięki temu masz pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z projektem i bez zbędnych komplikacji.
– 08

Nadzór autorski

Na tym etapie oferuję Ci możliwość nadzoru nad realizacją projektu na miejscu inwestycji. Polega on na sprawdzaniu i kontrolowaniu zgodności wykonanych prac z dostarczoną dokumentacją. Możesz liczyć na moją obecność i wsparcie na każdym etapie budowy. Ilość wizyt ustalam indywidualnie z Tobą, w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań.
– 01

Zebranie informacji

Na tym etapie poznaję Twoje potrzeby, oczekiwania i preferencje. Przeprowadzam z Tobą wywiad o Twoim stylu życia, upodobaniach kolorystycznych i funkcjonalnych. Możesz też wypełnić ankietę lub pokazać mi swoje inspiracje na moodboardzie. Na podstawie tych informacji tworzę plan działania i ustalam zakres i kosztorys projektu.
– 03

Projekt funkcjonalny

Na tym etapie analizuję pomieszczenia pod względem funkcjonalnym i proponuję optymalny układ mebli i elementów wyposażenia (2-3 wersje). Otrzymujesz ode mnie rzuty 2D z wymiarowaniem i opisem. Jeśli masz taką potrzebę, mogę też przygotować projekt elektryki i hydrauliki, czyli rozplanowanie punktów wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.
– 05

Wizualizacja 3D

Po Twojej akceptacji, otrzymujesz ode mnie realistyczne wizualizacje 3D, na których możesz zobaczyć, jak będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.
– 07

Lista zakupów

Na tym etapie dostajesz ode mnie listę elementów użytych w projekcie.

JAK ZAPEWNIĆ SUKCES PROJEKTU I WSPÓŁPRACY

oferta dostosowana do twoich potrzeb

Moje kwalifikacje, edukacja, umiejętności techniczne i znajomość materiałów gwarantują sukces projektu.

 • Każdy projekt jest inny, dlatego ustalam cenę indywidualnie dla każdego zlecenia.
 • Do wyceny potrzebuję rzutu nieruchomości.
 • Mogę zaprojektować pojedyncze pomieszczenia.
 • Pracuję z profesjonalnymi wykonawcami (zespół, stolarz, metalurg) i specjalistami z
  różnych branż.
 • Mogę współpracować zarówno na miejscu (Bydgoszcz i okolice), jak i zdalnie.
 • Ceny podane poniżej dotyczą pomieszczeń o powierzchni większej niż 10m2.
 • Ceny są cenami brutto.

Pakiet Niebieski

projekt podstawowy (koncepcyjny)

od 55 zł/m2
Ten pakiet jest dla osób, które budują dom od podstaw lub potrzebują pilnie wprowadzić zmiany w projekcie deweloperskim. Niebieski to kolor spokoju i harmonii, który pasuje do każdego stylu. Oferujemy Ci konsultację z naszym projektantem, który doradzi Ci, jak dobrać kolory, meble i dodatki do Twojego wnętrza. Zaproponujemy Ci również kilka prostych i tanich rozwiązań, które poprawią funkcjonalność i estetykę Twojego domu. Nie masz jeszcze pewności, jaki styl chcesz nadać swoim wnętrzom? W takim przypadku pakiet niebieski będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. 

Projekt zawiera:

 • Przejrzenie dokumentacji dostarczonej przez Inwestora (rzuty budowlane/ wykonawcze, przekroje, rzuty instalacji itp.)
 • Układ funkcjonalny – opracowany na podstawie kilku możliwych wariantów (rysunek 2D)
 • Projekt elektryki i oświetlenia
 • Projekt hydrauliki i c.o.
 • Projekt sufitów podwieszanych
 • Konsultacje z projektantem

Pakiet czerwony

od 80 zł/m2

Ten pakiet jest dla osób, które chcą zrobić generalny remont swojego mieszkania lub domu. Czerwony to kolor energii i pasji, który nadaje wnętrzom charakteru i dynamiki.

Oferujemy Ci kompleksową usługę projektowania wnętrz, która obejmuje wszystko, co potrzebne, aby stworzyć wymarzone wnętrze.

To idealna opcja dla osób, które chcą mieć realistyczne wizualizacje, listę zakupów, ale nie wymagają szczegółowych instrukcji dla wykonawców.

Projekt zawiera:

 • Analizę dokumentacji dostarczonej przez Inwestora (rzuty budowlane/wykonawcze, przekroje, rzuty instalacji itp.)
 • Układ funkcjonalny – opracowany na podstawie kilku możliwych wariantów (rysunek 2D)
 • Przygotowanie modelu 3d z materiałami, teksturami, oświetleniem, meblami itd.
 • Realistyczne wizualizacje 3D
 • Rzut z opisem – czyli rzut ogólny z podanymi najistotniejszymi informacjami iwymiarami
 • Lista zakupowa – spis wyposażenia i materiałów użytych w projekcie wraz zilościami, linkami, zdjęciami, pełną nazwą produktu
 • Pakiet złoty

  od 130 zł/m2
  Ten pakiet jest dla osób, które chcą stworzyć niepowtarzalne i ekskluzywne wnętrze. Złoty to kolor luksusu i prestiżu, który świadczy o wysokim guście i jakości. Oferujemy Ci indywidualną i kreatywną usługę projektowania wnętrz, która uwzględnia Twoje preferencje, potrzeby i osobowość. Zajmiemy się wszystkim, od koncepcji, po specyfikację do realizacji, zapewniając Ci najwyższą jakość i profesjonalizm. Stworzymy dla Ciebie wnętrze z klasą i charakterem, które będzie odzwierciedlać Twoją osobowość i styl życia. Projekt Złoty to najpopularniejsza opcja, ponieważ zapewnia najwięcej informacji o planowanym wnętrzu i największą kontrolę nad budżetem. Oprócz wizualizacji i listy zakupów, Klient otrzymuje kompletną dokumentację wykonawczą, czyli rysunki techniczne. Zawierają one wszystkie wytyczne branżowe, instalacyjne i montażowe. Dzięki tym rysunkom, Klient może być spokojny podczas wykończenia lub remontu, a ekipa może pracować zgodnie z planem.

  Projekt zawiera:

  • Analizę dokumentacji dostarczonej przez Inwestora (rzuty budowlane/ wykonawcze, przekroje, rzuty instalacji itp.)
  • Inwentaryzację pomiarową
  • Układ funkcjonalny – opracowany na podstawie kilku możliwych wariantów (rysunek 2D)
  • Przygotowanie modelu 3d z materiałami, teksturami, oświetleniem, meblami itd. – Realistyczne wizualizacje 3D
  • Kompletną dokumentację techniczną i wykonawczą
  • Kosztorys z listą zakupów – zawiera wykaz wszystkich materiałów i elementów użytych w projekcie wraz z ceną i ilościami, linkami, zdjęciami, pełną nazwą produktu. – 3 wizyty „na budowie” w czasie realizacji projektu (w promieniu do 30 km od Bydgoszczy)
  • Konsultacje z architektem – opieka i ciągły kontakt podczas projektu i realizacji
  • Kontakty do sprawdzonych ekip wykonawczych, stolarza itp. (na życzenie klienta)

  Pakiet Diamentowy

  projekt diamentowy z nadzorem

  od 280 zł/m2
  Ten pakiet jest dla osób, które chcą stworzyć niezrównane i luksusowe wnętrze z pełnym zaangażowaniem i nadzorem projektantki. Otrzymasz spersonalizowaną i innowacyjną usługę projektowania wnętrz, która uwzględnia Twoje oczekiwania, potrzeby i osobowość. Zajmiemy się wszystkim, od koncepcji, po realizację, zapewniając Ci najwyższą jakość i profesjonalizm. Ponadto, będziemy często odwiedzać budowę, aby monitorować postęp prac, rozwiązywać problemy i dbać o szczegóły. Stworzymy dla Ciebie wnętrze z klasą i charakterem, które będzie świadczyć o Twoim wysokim guście i jakości życia. Ten pakiet zawiera wszystko z pakietu złotego plus nadzór autorski.

  KONSULTACJE ONLINE

  Odkryj nowe możliwości dzięki profesjonalnym konsultacjom online w projektowaniu wnętrz! Ten nowoczesny sposób zapewnia szybkie i wygodne wsparcie w realizacji Twoich marzeń o idealnym wnętrzu. Nie tylko oszczędzasz czas i pieniądze, unikając zbędnych kosztów i skomplikowanych procesów, ale także otrzymujesz fachową pomoc w kwestiach projektowych, doborze stylu, optymalizacji przestrzeni i wielu innych aspektach. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują efektywnego wsparcia bez konieczności angażowania się w tradycyjne, czasochłonne projekty.

  Skorzystaj już dziś i umów się na konultacje. Zadzwoń lub napisz.